De STIHL set minizuigmonden bevat zuigmonden en verlengstukken die compatibel zijn met de accuhandstofzuiger STIHL SEA 20 voor de reiniging van zeer smalle of moeilijk toegankelijke plaatsen. Aangezien de zuigmonden en verlengstukken met elkaar combineerbaar zijn, kunnen particuliere gebruikers stof en los vuil gemakkelijk verwijderen, bijvoorbeeld in de ruimtes tussen verwarmingselementen, laden, bekleding, voegen, hoeken of oppervlakken in de auto.

Afhankelijk van de reinigingstaak, kan je de benodigde verlengstukken en de gewenste zuigmonden eenvoudig bevestigen op de bij de STIHL SEA 20 geleverde adapter. Na gebruik berg je ze op in de handige transporttas.

Inbegrepen in de STIHL set minizuigmonden voor de SEA 20 zijn:
  • 1 x adapter
  • 2 x verlengstukken van robuuste kunststof
  • 3 x kunststof zuigmonden, waarvan 2 met borstel
  • Transporttas
€ 19,90 incl. btw
Reserveer

Zit je met vragen of ben je op zoek naar de geknipte machine?

Om u beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies die door ons of onze partners worden geplaatst. Als u verder surft op deze website gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Onze privacy policy vindt u hier.